Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai (S) - Amateur Surgeon Christmas Edition

Kalėdiniai žaidimai (S) - Amateur Surgeon Christmas Edition

 

Kalėdiniai žaidimai (S) - Amateur Surgeon Christmas Edition

 

 

Kalėdiniai žaidimai (S) - Amateur Surgeon Christmas Edition prašymas:

Žaidimo idėja- jūs esate daktaras Alanas Probas ir neaišku kokiomis aplinkybėmis pilotuojate lėktuvą milžiniškame aukštyje. Staiga prieš jūsų akis lyg iš dangaus atsiranda kalėdų senelio elniai su rogėmis ir pačiu seneliu. Tikrai nėra normalu, kad tokie žaidimai vyksta milžiniškame aukštyje. Deja, bet daktaras nespėja nukreipti lėktuvo ir kalėdų senelio rogės atsitrenkia tiesiai į priekinį lėktuvo stiklą. Po avarijos, nebevaldomas lėktuvas krenta tiesiai į žemę ir pasiekęs šiaurės puolį, nukrenta į kalėdų senelio rezidenciją. Žala nesuskaičiuojama, o baisiausia yra tai, kad lėktuvas partrenkia elfus ir vienas iš jų įstringa kalėdinėje eglutėje. Staiga jūs suprantate, kad tai ne žaidimai ir jam reikia skubios pagalbos. Griebiate bet kokius aplink rastus įrankius ir imatės daryti operaciją. Patikėkite tai nebus taip lengva, kaip gali pasirodyti. Visų pirma, elfo kūnas bus pilnas įvairių nuolaužų ir šiukšlių, atsiradusių po avarijos, taigi jas reiks pašalint. Po to reikės imtis atvirų žaizdų bei kyšančių laidų. Deja, bet jūsų laikas su kiekviena minute senka, nes bėgant minutėms, elfas silpsta ir po truputi miršta. O kiekvienas neteisingai atlitkas veiksmas jį dar labiau susilpnina ir priartina prie mirties. Taigi elkitės atydžiai ir atlikite savo darbą tinkamai.
Iš tiesų, kalėdiniai žaidimai dažniausiai būna kiek kitokie, tačiau šis yra iškisrtinis- čia išvysite daug kraujo ir žiaurių scenų, bet kalėdinė dvasia jus vistiek lydės. taigi sėkmės ir linkime dažniaus pasirinkti kategoriją Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai (S) - Amateur Surgeon Christmas Edition valdymas ir pagalba: 

Šis flash žaidimukas yra valdomas PELE, kairiuoju klavišu pasirenkant instrumentą ir juo atliekant veiksmą ligoniui. Taigi su valdymu problemų neturėtų kilti.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Amateur Surgeon Christmas Edition, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6290   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-27 zaidimas y
by eva
2010-09-12 IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
by GABI
2010-02-18 norma
by arm
2010-01-16 kaip reik zaist
by x PANA
2010-01-03 atrodo idomei :)
by emma

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai