Pradžia » » Žaidimai suaugusiems - Amateur Surgeon

Žaidimai suaugusiems - Amateur Surgeon

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - Amateur Surgeon

 

Žaidimai suaugusiems - Amateur Surgeon aprašymas:

Šį žaidimą jums pristato kategorija Žaidimai suaugusiems. Žaidime nerasite nė lašo erotikos ar intymių scenų. Greičiau atvirkščiai- teks ne kartą susiraukti, o silpnesnių nervų žaidėjus gali ir supykinti, nes tai žadimas, kuriame teks daryti operacijas. Tai ne paprastos operacijos- tai maniakiškos operacijos su picų kepėjo įrankiais- peiliais, pjaustytuvais ir pan. Tie, kas pasirinks šį žaidimą, turės apsišarvuoti geležiniais nervais ir kantrybe.
Žaidime jūs būsite maniakas picų išvežiotojas, kurio hobis- operacijos ir žmonių mėsinėjimas. Važiuodams savo autobusiuku, užsiskaitysite vieną iš savo maniakiškų žurnalų ir  staiga nutrenksite senuką, einantį per kelią. Jo gyvybei gresia pavojus ir tik nuo jūsų priklauso ar žmogelis išgyvens. Taigi griebkit peilį ir į darbą. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems . 

 

Žaidimai suaugusiems - Amateur Surgeon valdymas ir pagalba: 

Žaidimą valdyti labai paprasta, nes pagrindinius veiksmus nurodo pats žaidimas. Įrankius ir žaidimą valdysite pelės pagalba, spausdami KAIRĮ pelės klavišą.

 

Jeigu, mėtydami strėlytes kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime Amateur Surgeon, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar "išbarškinote" panelę, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 28456   |   Balsų: 62   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai