Pradžia » » Loginiai žaidimai - Speed Escape 4

Loginiai žaidimai - Speed Escape 4 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Speed Escape 4

Loginiai žaidimai - Speed Escape 4 aprašymas:

Ketvirtoji ir paskutinė dalis tapo tikru galvosūkiu net labiausiai patyrusiems Escape The Room žaidimų gerbėjams. Kaip jau įprasta, Loginiai žaidimai išgrežia jūsų protus, išdžiovina smegenis, bet tai tik tam, kad mąstymas suteiktų malonumą. O to šiame žaidime tikrai netrūks, juolab, kad smegenys turi veikti ribojamos laiko. Čia ir iškyla klausimas- penkios minutės- daug ar mažai? Tai paaiškės, kai įsijungsite žaidimą Speed Escape ir išbandysite savo jėgas.

Loginiai žaidimai - Speed Escape 4 valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Speed Escape 4, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11296   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai