Pradžia » » Loginiai žaidimai - Speed Escape 2

Loginiai žaidimai - Speed Escape 2 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Speed Escape 2

Loginiai žaidimai - Speed Escape 2 aprašymas:

Tai antroji žaidimo Speed Escape dalis, kurią ir vėl pristato Loginiai žaidimai. Matyt, dėl žaidimo populiarumo ir paprastumo, kūrėjai nusprendė išleisti ir antrąją dalį. Viskas labai panašu į pirmąjį kūrinį- jus pasitinka tas pats vaikinukas Kyle, paaiškina taisykles ir primena, kad vėl turėsite skubėti, nes jums skirtos tos pačios trys minutės kiekvienam kambariui. Taigi iš pirmo žvilgsnio viskas labai panašu, tačiau šį kartą kūrėjai pasistengė ir sukūrė gerokai klaidesnes erdves ir užduotis jose. Jeigu pirmąją dalį įmanoma įveikti iš pirmo karto, tai šį kartą beveik nėra galimybių viską atlikti pirmuoju bandymu. Taigi žaidimas gerokai pasunkėjo. 
Jums teks išsikapstyti iš šių erdvių: arklidės, pilies kalėjimo ir jaunuolio kamabrio. Jūsų laukia daug iššūkių, užduočių ir nuotykių kartu su kategorija Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Speed Escape 2 valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Speed Escape 2, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8508   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai