Pradžia » » Loginiai žaidimai - Speed Escape

Loginiai žaidimai - Speed Escape 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Speed Escape

Loginiai žaidimai - Speed Escape aprašymas:

Visiems kategorijos Loginiai žaidimai lankytojams, kurie išsiilgę laukė Escape The Room stiliaus žaidimų, turime perliuką- tai žaidimas Speed Escape. Iš pavadinimo galima spręsti, kad tikslas ne vien tik išsikapstyti iš patalpos, bet ir spėti tai padaryti per tam tikrą laiką, kuris yra lygus penkioms minutėms. Iš viso žaidimą sudaro 3 skirtingi kambariai- pilis, namukas medyje ir kažkokia gamykla. Žaidimo pradžioje jus pasitinka linksmas vaikinukas vardu Kyle ir prisistato esąs pabėgimų karalius. Jis pasiteirauja, ar esate pasirengęs pasukti galvą, o jūsų atsakymas, aišku, yra teigiamas. Kyle pristato tris skirtingas vietas. iš kurių teks ištrūkti ir primena, kad kiekvienai iš jų turite vos penkias minutes. "Ar tu tam pasiruošęs?" - klausia jis. Spaudžiate "Sure" ir nuotykis prasideda. Būtų neįdomu, jeigu išduotume kokios užduotys jūsų laukia ir ką reikės daryti, taigi kviečiame visus išbandyti žaidimą Speed Escape iš skilties Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Speed Escape valdymas ir pagalba: 

Žaidimas Speed Escape kaip ir dauguma Escape The Room žaidimų yra valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Speed Escape, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 13482   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai