Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Wedding Pussy

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - Wedding Pussy

 

Žaidimai suaugusiems - Wedding Pussy aprašymas:

Esu įsitikinęs, kad visi skilties Žaidimai suaugusiems lankytojai nesiskundžia priešingos lyties dėmesiu ir yra tikri "kabinimo" specialistai ir viliojimo meistrai. Tikriausiai šioje srityje vaikinai save vertina ypač aukštais balais, bet ar nevertėtų pasitikrinti, ar tikrai esi toks "specas". O ir pats žaidimas labiau tinka vaikinams, nes teks kabinti ir "barškinti" paneles. Manote tai jums vieni juokai? Nesakykite op, neperšokę griovio. Žaidimas Wedding Pussy yra tikras išbandymas, net patiems dydžiausiems žigolo ir lovelasams. Patikėkite, blogai pasirinktas žodis ar ne laiku ir ne vietoj pateiktas pasiūlymas pasibučiuoti ir jūsų pasimatymas baigtas. Pamanysite, kad realiame gyvenime lengviau? Stenkitės atsargiai rinkti žodžius, nedarykite skubotų sprendimų ir meilės vakaras jums garantuotas. Panašūs principai juk ir realybėje, ar ne?
Žaidimas vyksta kažkokių niekam nesvarbių žmogelių vestuvėse- intriguoja iš karto, ane? Kaip visi žinome, vestuvėse galima sutikti daug merginų ir aišku nuveikti ką nors smagaus. Taigi pirmas žingsnis yra išsirinkti šio vakaro linksmybių partnerę. Na, o toliau jau viskas priklauso nuo jūsų gabumų. Kalbinsite ją šiek tiek išgerti, pašokti, atsipalaiduoti ir palengva keliausite link tikslo. Bet svarbiausia- NESKUBĖKITE ir jums bus atlyginta.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems . 

 

Žaidimai suaugusiems - Wedding Pussy valdymas ir pagalba: 

Valdyti šį kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidimą  nebus sunku.  Tereiks spaudyti pelės dešinyjį klaviša ir rinktis žaidimo teikiamus situacijų  variantus.
Patarimas: visų pirma NESKUBĖKITE ir po truputį eikite į tikslą. Juk meilės žaidimai -tai ne lenktynės. Beje, nepasiduokite kitų moterų pagundoms ir siekite savo išsirinktosios.

 

Jeigu, mėtydami strėlytes kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime  Wedding Pussy, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar "išbarškinote" panelę, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 83181   |   Balsų: 163   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai