Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Strip Rock Paper Scissors 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - Strip Rock Paper Scissors

 

Žaidimai suaugusiems - Strip Rock Paper Scissors aprašymas:

Prisiminkite vaikystėje ir tikriausiai dar dabar naudojamą problemų sprendimo būdą - "vaskinimą". Šį kart vaskinsite ne iš to, kas neš maišiuką ar šoks per balą, o iš nusirenginėjimo su labai simpatiška mergina... Gaila, kad ji amerikietė, nes už vandenyno vaskinimo taisyklės kiek kitokios. Ten vaskinimas vadinamas Akmuo Popierius Žirklės. Kas už ką galingesnis sunku pasakyti, tačiau, jeigu jus lydės sėkmė, ekrane pamatysite visiškai nuogą merginą. 
Iš visko galima spręsti, kad ši šviesiaplaukė pralaimėjo lažybas ir dabar vykdo savo užduotį. Jeigu bus daugiau tokių pralaimėtojų, tai skiltis "žaidimai suaugusiems" dar ilgai turės ką parodyti savo lankytojams.

Žaidimai suaugusiems - Strip Rock Paper Scissors valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidimą Strip Rock Paper Scissors, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar patyrėte kitų nuotykių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 84823   |   Balsų: 405   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai