Pradžia » » Rpg žaidimai - Back2Back

Rpg žaidimai - Back2Back 

 

Rpg žaidimai - Back2Back

Rpg žaidimai - Back2Back aprašymas:

Šiame žaidime susijungia daugybė žaidimo stilių. Tai klasikinis taktikos ir veiksmo žaidimas sumaišytas su rpg elementais. Jūsų užduotis šiame žaidime yra apginti savo pajėgas nuo daugybės priešų atakų ir išvesti savo komandą iš šios planetos ir baisios galaktikos.
Jūsų komanda vykdo įvairius tarpgalaktinius tyrimus. Deja, bet neaiškiomis aplinkybėmis jūsų laivas sudužta nežinomojep lanetoje už tūkstančių galaktikų nuo namų. Daliai komandos narių, tame tarpe ir jums, pavyko išgyventi avariją ir dabar jūsų pagrindinis tikslas yra grįžti namo, tačiau planeta, kurioje nusileidote..... yra gyvenama. Gyvenama ne pačių draugiškiausių būtybių. Čia ir prasideda žaidimai su gyvybe ir žaidimai su likimu. Jūs nulemsite, ar komandai pavyks išgyventi šį košmarišką pabėgimą.
Linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Rpg žaidimai. 

 

Rpg žaidimai - Back2Back valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas kaip ir kiti rpg žaidimai yra valdomas pele. Spausdami KAIRĮ kalvišą renkatės funkcijas, atliekate veiksmus ir t.t.

 

Jeigu, žaisdami skilties Rpg žaidimai , žaidimą Back2Back, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Rpg žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Rpg žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Rpg žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Rpg žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje RPG ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Rpg žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Rpg žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Rpg žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9441   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2015-10-10 Unelarlapled accuracy, unequivocal clarity, and undenia*myliu nemokami-zaidimai.lt * importance! ://uuwaoa*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://ffelwikxeww*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]ffelwikxeww[/url] [link=://njlxyqgua*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]njlxyqgua[/link]
by Unelarlapled accuracy, unequivocal clarity, and undenia*myliu nemokami-zaidimai.lt * importance! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*uuwaoa*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-z
2015-10-09 You know what, I'm very much <a ="://fubapx*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">inecnild</a> to agree.
by You know what, I'm very much <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*fubapx*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">inecnild</a> to agree.
2015-10-08 God help me, I put aside a whole <a ="://rwwxndaegf*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">aftrenoon</a> to figure this out.
by God help me, I put aside a whole <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*rwwxndaegf*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">aftrenoon</a> to figure this out.
2015-09-28 So true. Honesty and everything reidcngzeo.
by So true. Honesty and everything reidcngzeo.
2011-02-22 neidomus!
by domux
2010-12-13 geras zaicimas ok
by ricardas
2010-07-12 Zaidimas idomus bet astibosta
by ..asdl

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai