Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Real or fake tits 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems. Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS, patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.

 


Žaidimai suaugusiems - Real or fake tits (liet. Tikri ar dirbitniai papukai)
 

 

Žaidimai suaugusiems - Real or fake tits aprašymas:

Dažnai pastebėjęs mieste panelę su didele krūtine, susimąstai "tikri ar ne?..." Šį kartą daug mąstyti nereiks, nes Žaidimai suaugusiems pristato tikrą visų laikų išbandymą vyrams. Jums reiks pasitelkti visas teorines ir praktines žinias, kad atskirtumėte, kurios panalės krūtinė tikra, o kurios- dirbtinė. Atrodo vieni juokai? Dėja tai tikrai nėra tokia jau lenva užduotis net ir patyrusiems skilties Žaidimai suaugusiems veteranams. Iš tiesų plastikos chirurgų skalpeliai pasidarbavo taip, kad iš pirmo žvilgsnio net neįtartum, kad krūtine padailinta. Taigi nenustebkite, kad šis flash žaidimas, Real or fake tits, nuridens jums "pasitikėjimo karūną". Visgi linkime, kad taip neatsitiktų ir įrodytumėte visiems kategorijos zaidimai suaugusiems lankytojams, kad jūs esate "specas" šioje srityje.

Žaidimai suaugusiems - Real or fake tits valdymas ir pagalba: 

Valdyti reiks tik pasirinkimus "real" arba "fake", paspaudžiant ant jų. Patarimas: neskubėkite, nes pirmas įspūdis dažnai būna apgaulingas.

 

Jeigu, spėliodami ar panelių krūtinės tikros, ar ne, žaidime Real or fake tits, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems, egzempliorių. Todėl netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.

 

Visada Jūsų, kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS, administracija

 

Balsavimas

Žiūrėta: 247442   |   Balsų: 436   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai