Pradžia

Parking žaidimai - Parking Perfection 2

 

 

Parking žaidimai - Parking Perfection 2

Parking žaidimai - Parking Perfection 2 aprašymas:

Skiltis Parking zaidimai, paspildė dar vienu Parking Perfection serijos žaidimu. Tai jau IIoji dalis, kuri niekuo nenusileidžia Iąjai daliai. Kaip tik, šį kartą kūrėjai pasistengė, kad žaidėjams būtų dar sunkiau, bet taip pat ir įdomiau. Kaip jau visi žinote, Parking zaidimai yra labai naudingi besimokantiems vairuoti arba norintiems pagilinti savo praktines zinias ir įgūdžius. Ir iš tiesų: ar gi ne geriau sudaužyti pora kompiuterinių mašinų, negų vieną, bet tikrą?...
Visgi žaidžiant, kaip ir viaruojant, teks stipriai susikaupti, nes kol jūs sukiosite "baranka", tiksės laikas ir jūsų rezultatai, priklausys būtent nuo jo.
Šį puikų flash žaidimą jums pristato kategoriją Parking žaidimai. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Parking žaidimai.

Parking žaidimai - Parking Perfection 2 ir pagalba: 

Valdymas vyksta rodyklių pagalba.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą Parking Perfection 2, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug lygių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Parking žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 19911   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-02-28 ffaaiinnaass
by durne
2009-04-23 :)
by Adriuke11
2009-03-31 cool cool cool
by csv
2009-03-01 cool cool zaidimas
by ritute

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai