Pradžia » » Parking žaidimai - Vehicles

Parking žaidimai - Vehicles 

 

 

Parking žaidimai - Vehicles

Parking žaidimai - Vehicles aprašymas:

Žaidime, kaip jau įprasta kategorijai Parking žaidimai, žaidėjas turės priparkuoti automobilį į nustatyą vietą. Tačiau tai ne viskas, kas slypi šiame šauniame flash'iuke. Norint pereiti į kitą lygi, teks ne tik demonstruoti vairavimo įdūdžius, bet ir pasukti galvą, nes žaidime paslėpta dar viena užduotis- turėsite pašalinti "blogiukų" automobilius. Tai turėsite padaryti naudodami savo transportą ir aplinkoje esančias medžiagas. Šis žaidimas puikiai tikrų kategorijoje Loginiai žaidimai, tačiau šį kartą vairuoti kviečia Parking žaidimai.
Žaidimui linksmumo prideda ir tai, kad jūsų automobiliai yra spec tarnybų- policijos, greitosios pagalbos ir gaisrinės, o blogiukų- lenktyninės maišinos, kurios trukdo pasiekti tikslą ir ramiai pastatytį mašiną į numatytą vietą. Be to, jos pažymėtos kaukuolėmis, taigi supainioti bus tikrai sunku.
Nepamirškite, kad stumdydami blogiečių mašinas, turite išlaikyti savasais sveikas ir nenukristi nuo aišktelės paviršiaus, kitaip- pralaimėsite. Nuo to kaip tiksliai įvykdysite užduotį ir priparkuosite automobilius priklausys taškų skaičius ir apdovanojimas. Surinkus visus apdovanojimus, galėsite keliauti į sudėtingesnius lygius.

Parking žaidimai - Vehicles ir pagalba: 

Žaidimas valdomas spaudžiant ant pasirinkto automobilio.

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą Vehicles, atradote kokių nors gudrybių, sudaužėte daugybę mašinų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 15095   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai