Pradžia » » Moto žaidimai - Diesel And Death

Moto žaidimai - Diesel And Death 


Moto žaidimai - Diesel And Death

 

Moto žaidimai - Diesel And Death aprašymas:

Žaidime turėsite kuo greičiau pasiekti finišą arba nugalėti savo priešininką. Kaip tai padaryti? Jeigu pasirenkate važiuoti iki finišo, turėsite laikyti akseleratoriaus mygtuką ir šokinėti per duobes bei stengtis, kad iš paskos važiuojantis priešininkas nesužeistų jusų arba motociklo. Jeigu pasirenkate kovoti su priešininku, turite važiuoti jam iš paskos ir rinkti pakeliuj gulinčias dėžias, kuriose rasite įvairiausių ginklų. Tačiau nepamirškite, kad jūsų priešininkas taip pat renka dėžias ir jose randa ginklų gynybai, kurie gali jus sužeisti net ir važiuojant paskui. Beje, kiekviename lygyje važiuoti ir kovoti bus vis sudėtingiau. Tai paprastas žaidimas, tačiau jo paprastumas labai įtraukia ir verčia žaisti ir žaisti šį kategorijos Moto žaidimai flash'iuką. 

 

Moto žaidimai - Diesel And Death valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas rodyklėmis- į PRIEKĮ- akseleratorius, AUKŠTYN- šokti, ATGAL- stabdyti. SAPACE klavišas- aktyvuoja ginklus. 

Jeigu, žaisdami žaidimą Diesel And Death iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 16955   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai