Pradžia » » Loginiai žaidimai - Mad Bombs

Loginiai žaidimai - Mad Bombs 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Mad Bombs

Loginiai žaidimai - Mad Bombs aprašymas:

Ekrane išvysite patranką, kaliausę piratą ir iššokusį patrankos sviedinį. Žaidimo tikslas - uždegti sviedinio dagtį ir, kol bombą nesprogo, pasiekti piratą. Kiekveiname lygyje turėsite tam tikrą skaičių sviedinių, kuriais turėsite panaikinti kliūtis pakeliui, iveikti užduotis ir galiausiai vistiek susprogdinti piratą. Pirmieji lygiai tikriausiai nepareikalaus daug mąstymo iš puslapio Loginiai žaidimai lankytojų, tačiau vėliau teks spręsti gana sudėtingas užduotis ir stengtis, kad piratas būtų susprogdintas su turima artilerija. Loginiai žaidimai dovanoja jums puikų flash'iuką vis dar šaltiems rudens vakarams, sėdint su arbata prie kompiuterio ekrano.

Loginiai žaidimai - Mad Bombs valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Mad Bombs, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11165   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai