Pradžia

Šaudyklės žaidimai - Hitstick 

 

Šaudyklės žaidimai - Hitstick

 

Šaudyklės žaidimai - Hitstick aprašymas:

Įsijungę žaidimą tikriausiai pamanysite, kad tai yra garsiojo Hitmano kopiją. Deja viskas yra ne visai taip. Šis žaidimas Hitman'ą priemną tik pavadinimu ir titulėne nuotrauka. Pats žaidimas visiškai skiriasi nuo Hitmano- valdymas gerokai lengvesnis, misijos paprastesnės na ir aišku juk tai flash žaidimas, o ne instaliuojamas i PC. Visgi žaidimo varikliukas išlieka panašus- misijų vykdymas ir priešų "pyškinimas".
Lyginant su kitais žaidimas iš kategorijos Šaudyklės žaidimai, šis pasižymi ypač gera grafika, puikiu grafiniu apipavidalinimu, ginklų gausa, įtraukiančiu garso takeliu ir įdomiomis misijomis. Dažniausiai misijų tikslas yra "nudėti" vieną ar kitą asmenį ir pabėgti iš vietovės. 
Šaudyklės žaidimai leidžia žaidėjams pajusti tikrus nuotykius ir veiksmo malonumą. Būtent dėl to, žaidimas Hitstick atsidūrė katgorijoje Šaudyklės žaidimai. Tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Hitstick valdymas ir pagalba:

Visas žaidimas Hitstick yra valdomas PELE. Jos pagalba rinksitės ginklus, keliausite iš patalpos į patalpą, šaudysite priešus ir atliksite kitus vieksmus.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Hitstick, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug misijų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 18522   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-03-02 ://signup.leagueoflegends*http://www.nemokami-zaidimai.lt*/?ref=4e720ea715196191817648
by zaisk
2010-11-09 labai ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas
by tata
2010-02-18 geras games
by gustas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai