Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Gipsys Glasses2 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.

 

 


Žaidimai suaugusiems - Gipsys Glasses2 (liet. Čigono akiniai antra dalis)
 

 

Žaidimai suaugusiems - Gipsys Glasses2 aprašymas:

Negi niekada nesvajojote, kaip linksma būtų pasižvalgyti, kas dedasi po žmonių drabužiais, o gal norėjote patyrinėti jų griaučius ir kaulus? Taip, šitokios nešvankios mintys aplanko kiekvieną, todėl mes, nemokami-zaidimai.lt, pristatome jums žaidimo Gipsys Glasses antrąją dalį. Čia nesivaržydami galėsite pasmalsauti, kaip atrodo šokanti panelė ar būrėja be drabužių.
Veiksmas vyksta bare, į kurį užsuka senas čigonas, o kas nežino, kad jie visą laiką turi kažką gero parduoti... Taigi šis veikėjas ir jums siūlo kaiką nusipirkti. O tai yra stebūklingi dviejų rūšių akiniai. Raudoni stikliukai atveria tikrus stebuklus- imate matyti kiaurai drabužius.  Galite išsiaiškinti kas ir kur turi kokią taturuotę, kaip atrodo merginos krūtinė ar vaikinuko daikčiukas (dėl to gali žaidimas bus įdomus ir merginoms). Na o mėlynieji jums parodys, kaip atrodo žmonių kaulai ir kitos paslaptys.
Žaidimas visiškai atitinka kategoriją Žaidimai suaugusiems, nes čia prisižiūrėsite tiek nuogybių, kiek ne visi pamato per visą gyvenimą.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems .

 

Žaidimai suaugusiems - Gipsys Glasses2 valdymas ir pagalba: 

Valdymas, kaip ir daugumos linksmų žaidimų suaugusiems vyksta paprastai: pele pasirenkate raudonuosius arba mėlynuosius akinius ir žiūrinėjate nuogybes. Viršuje, dešinėje esančią rodyklę spaudžiate norėdami pereiti į kitą kambarį.
Įspėjimas: žaidime Gipsys glasses, niekada nežiūrėkite į senąji čigoną ir į piktą bobą, išsidrėbusią fotelyje! Nemokami zaidimai administracija pataria- niekada, nes tai baigsis tik bloguoju!

 

Jeigu, šnipinėdami po sijonais, žaidime Gipsys Glasses2, atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems, egzempliorių. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems.

 

Visada Jūsų, kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS, administracija

  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 238299   |   Balsų: 266   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai