Pradžia

Stalo žaidimai - Durnius kortų žaidimas 

Ši „Durnius“ žaidimą žaisime su 24kortų kalade. Kaladė susideda iš keturių mosčių - Kryžių, Čirvų, Būgnų ir Vynų. Kiekvienoj mostyje yra po 6 skirtingo rango kortas: Tūzas, Karalius, Dama, Bartūkas, Dešymkė, Devynkė. Viena kortų mosčių paskelbiama kozeriu, tai reiškia stipresnė už kitas. 

 Žaidimo partiją laimi žaidėjas, kuris atsikrato visu kortų. Pralaimi ir skaitomas „Durniumi“ žaidėjas, kuriam lieka nors viena korta.

Vienas žaidėjas puola, o kitas ginasi. Puolantysis atakuoja mesdamas atversta kortą ant stalo. Besiginantysis turi tada atsimušti į tą kortą su tos pačios mosties bet aukštesnio rango korta arba su kozerine korta. Jei puolančioji korta atmušta, tai ji uždengiama iki puses su atsimušusiąja korta. Tada puolantysis gali pratęsti su kita korta, jei ta kita korta yra tokio rango kokių rangų jau yra ant stalo Atak baigiama jei puolantysis daugiau nenori ar neturi ką mest, arba kai besiginantysis negali atsimušt ir ima kortas namo. Po kiekvieno puolimo kiekvienas žaidėjas ima iš malkos po tiek kortų kiek trūksta iki 6. Kol malka nesibaigia, nei vienas žaidėjas aišku negali laimėt.
 


Balsavimas

Žiūrėta: 42501   |   Balsų: 62   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai