Pradžia

Linksmi žaidimai - Booty RiderLinksmi žaidimai - Booty Rider (liet.- Motociklininkas)


Linksmi žaidimai - Booty Rider
aprašymas:

Kuris iš mūsų nėra žaidęs žaidimo "Elastomania"? Taip, visi pirisimename, koks tai smagus laiko praleidimo būdas. Taigi kategorija linksmi žaidimai pristato- Booty Rider. Žaidimo principas labai panašus i Elastomanijos, tačiau čia Jūs vairuostie panelę, vilkinčią bikini. Linksmojo žaidimo pradžioje galesite jai parinkti plaukų spalvą ir bikinį. Įveikdami trasas, rinksite pinigus, kuriuos išleisite triukams išmokti. Garaže galėsite persidažyti ir kitaip patobulinti savo motociklą. Jūsų taip pat laukia išskirtinės varžybos savuoju motociklu, kuriose galėsite laimėti nemažą sumelę pinigų, kuri pravers tiuninguojant motociklą. Yra ir parduotuvė, kurioje galite nusipirkti naujų drabužių ar parduoti nereikalingus daiktus.

Linksmi žaidimai - Booty Rider valdymas ir pagalba:

Booty Rider, kaip ir visi flash žaidimai, yra paprasto valdymo: rodyklėmis i kairę ir dešinę reguliuosite panelės palinkimo kampą ir šuolio bei nusileidimo tikslumą. Rodyklės į viršų ir apačią reguliuoja motociklo ekseleraciją (greitį). Skaičiais nuo 1 iki 5 galėsite pasirinkti triukus. Na, o SPACE įjungs PAUSE rėžimą.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Booty Rider, atradote kokių nors gudrybių, atlikote įspūdingą triuką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos linksmi žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

 DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 32797   |   Balsų: 74   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai