Pradžia

Šaudyklės žaidimai - Alco Shoot

 

 

Šaudyklės žaidimai - Alco Shoot

 

Šaudyklės žaidimai - Alco Shoot aprašymas:

Jeigu užsukote į kategoriją Šaudyklės žaidimai, reiškias pasiilgote ginklų šūvių, kraujo, panikos ir skerdynių. Deja, bet šį kartą pasiūlysime ne tokį žiaurų ir vienpusišką žaidimėlį. Alco Shoot- tai žaidimas ,kuriame turėsite pasitelkti visą kantrybę, reakciją, taiklumą ir rankos miklumą nes.... Nes čia šaudysite į savo paties išgertus alkoholio butelius. Tikriausiai jau supratote, kad užduotis bus pasunkinta miglotu vaizdu, besisukančia galva ir svirduliuojančia ranką- visu tuo, ką sukelia neblaivumo būsena. 
Žaidime turėsite pereiti tris skirtingus lygius, kuriuose išvysite skirtinga aplinkas su išdėliotais tuščiais buteliais. Į kiekvieną iš jų reikės pataikyti 2 kartus- vieną kartą į butelį, o kitą- į jo apačią. Kuo greičiau iššaudysite visus butelius, tuo daugiau taškų surinksite. Sėkmės visiems kategorijos šaudyklės žaidimai lankytojams linki nemokami-zaidimai.lt administracija.

Šaudyklės žaidimai - Alco Shoot valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele. Spaudžiant KAIRĮ pelės kalvišą- šaudysite.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Alco Shoot, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7061   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-23 geras gemes rekomenduoju!!
by edvinas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai