Pradžia » » Linksmi žaidimai - Run Robby Run

Linksmi žaidimai - Run Robby Run 

 

Linksmi žaidimai - Run Robby Run

Linksmi žaidimai - Run Robby Run aprašymas:

Tikriausiai nėra paprastesnio žaidimo už šį, kurį jums pristato kategorija Linksmi žaidimai. Jūs paklausite "kodėl?" O gi todėl, kad žaidimo tikslas yra vienas- bėgti. Visgi bėgti teks ne per pievelę, o per karo lauką, kuriame krenta bombos ir sviediniai. Tačiau nenusiminkite, jūs turėsite palaikymo komandą su sraigtasparniu, kurį valdydami galėsite šaudyti į krentančius sviedinius ir taip palengvinti Robbio bėgimą.
Mieli nemokami-zaidimai.lt lankytojai, nepamirškite pasigirti pasiektais rezultatais t.y. nubėgtu atstumu tarp krentančių bombų. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Run Robby Run valdymas ir pagalba: 

Bėgantį Robbį valdysite klavietūros rodyklėmis: į KAIRĘ, į DEŠINĘ- krypties valdymas, AUKŠTYN- šuolis. Sraigtasparnio kulkosvaidis yra valdomas PELE.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Run Robby Run nubėgote didelį atstumą ar radote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6977   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai