Pradžia » » Linksmi žaidimai - Hedgehog Launch

Linksmi žaidimai - Hedgehog Launch 

 

Linksmi žaidimai - Hedgehog Launch

Linksmi žaidimai - Hedgehog Launch aprašymas:

Tokie Linksmi žaidimai kaip šis visada priverčia nusišypsoti net patį pikčiausią žmogų. O kodėl nesišypsoti, jeigu žaidimo tikslas yra kuo toliau nuskraidinti ežiuką? Ežiukas nėra šiaip ežiukas- jis savo kelionei naudoja, taip vadinamą, JETPACK'ą. žaidimo tikslas: valdyti skrendantį ežiuką erdvėje, rinkti taškus ir nenusileidus ant žemės, nukeliauti kuo didesnį atstumą. Nuo žemės ežiukas atsiplėš svaidyklės, primenančios "ragatkę", pagalba, o toliau viskas priklausys nuo jūsų pačių. Jeigu pasiseks, pataikysite ant tam tikrų zonų, kurios leis ilgiau išlikti ore. Ypač šaunu tai, kad žaidimas yra tęstinas, o tai reiškia, kad po kiekvieno šuolio gausite taškų, už kuriuos "tiuninguosite" savo ežiuką ir galesite jam pirkti naujos įrangos, tokios kaip: radaras arba papildomos raketos.

 

Linksmi žaidimai - Hedgehog Launch valdymas ir pagalba: 

Ežiuką su svaidykle paleisite PELĖS pagalba, o kelionę ore valdysite klavietūros RODYKLĖMIS. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Hedgehog Launch, toli nuskraidinote ežiuką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8840   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-28 "kietas" game
by ekas
2009-11-22 visa perejau kosmose buvau
by Justas
2009-06-15 Uzsiregistravau ://nemokami-zaidimai.com ir wheel of fortune zaidime laimejau 90$, labai gerai kad pervedineja pinigus i paypal nereikia kreditkes jokios
by galimybe uzsidirbti ZAIDZIANT
2009-05-30 geras zaidas
by vaida
2009-05-18 gras game
by kacikss

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai