Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Xmas Party

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Party

 

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Party  

 

 

Kalėdiniai žaidimai -  Xmas Party aprašymas:

Oj šelmis Kalėdų Senelis... Užsuko į barą po darbo išlenkt vienos kitos stiklinės šilto pieno, bet gavosi taip, kad sėdi girtas ir negali nuo kėdės atsistoti. Žodžiu Santai nuvažiavo stogas ir jis geria, geria ir geria.... Dabar tavo užduotis yra padėti jam išsilaikyti ant kėdės ir nenugriūti, kad ir kiek beišgers. Užduotis tikrai labai sunki, nes sveria barzdotis labai daug, o ir girtėja su kiekviena minute. Tai tikrai ne pats pavyzdingiausias Kalėdų Senelis, kokį tik galima įsivaizduoti, tačiau visi žmonės ir veikėjai nori atsipalaiduoti. Taigi, jeigu lauki kalėdinių dovanų, pasistenk, kad tas, kas jas neša išliktų gyvas ir sveikas.

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Party valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės pagalba vedžiojant po ekraną taip, kad Kalėdų Senelis išlaikytų pusiausvyrą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Xmas Party, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6826   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-21 1008 kas daugiau?
by karolinuxx
2010-12-15 nzn
by kara
2010-12-13 vsetj
by ghak

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai