Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Winter Bells

Kalėdiniai žaidimai - Winter Bells

 

Kalėdiniai žaidimai - Winter Bells

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Winter Bells aprašymas:

Jeigu žaidimas nepasileidžia, spauskite ČIA.

Tai vienas gražiausių ir meiliausių kalėdinių žaidimų, kuriuos esame matę. Žaidime valdysite mielą triušiuką, kuris šokinės ant varpelių ir stengsis pakilti kuo aukščiau. Žaidimas tikrai mielas ir sukuria ypač kalėdišką atmosferą. Labai maloniai nuteikia fone grojanti muzikėlė- tokia švelni ir kalėdiška. Atrodo, kad galėtum klausytis ir klausytis. 
Triušiukas užšokęs ant varpelio automatiškai šoka aukštyn ir jums reikia jį nukreipti ant kito varpelio. kelyje galite sutikti įvairių "bonusų", pavyzdžiui, debesėlį, kuris pakels triušiuką dar aukščiau. Linkime sėkmės ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Winter Bells valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai yra valdomas pele. Pele vedžiosite kursorių, pagal kurį judės ir triušiukas.

 

Jeigu, žiūrėdami e-sveikinimą iš serijos Kalėdiniai žaidimai , Winter Bells, atradote kokių nors gudrybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3244   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-21 nezinau kas cia bet neisijungr
by aurelija
2011-07-03 geriausi zaidimai
by Emilija
2011-01-09 nepaleidzia!!!
by deimante
2010-10-16 nepaleidzia.suuuuuuuudas.
by hnmhk
2010-09-20 pats geriausias zaidimas
by krevete

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai