Pradžia » » Loginiai žaidimai - Warface

Loginiai žaidimai - Warface

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Warface  

Loginiai žaidimai - Warface aprašymas:

Visus kategorijos Loginiai žaidimai lankytojus ir tuos, kurie mėgsta pasukti galvas, kviečiame išbandyti šį intriguojantį flash'iuką- Warface. Žaidimo istorija paprasta- važiuodams tankiu mišku per baisią pūgą, džipo vairuotojas pasiklysta ir neberanda kelio atgal. Bet baisiausia yra tai, kad visiškai baigėsi degalai, taigi dabar beliko pasikliauti tik savimi, būti stipriam ir rasti kelią namo, o tai padaryti padėsite jūs, nemokami-zaidimai.lt lankytojai.
Žaidimas yra sukurtas ant "išeik iš kambario" žaidimų varikliuko. Turėsite rinkti įvairius daiktus, dėsite juos į inventorių ir esant tinkamai situacijai, panaudosite tam, kad pasiektumėte tikslą. Žaidime valdysite džipo vairuotoją, kuris ieškos degalų, bendraus su aplinkinių vienkiemių gyventojais ir patirs kitus nuotykius. Svarbiausia klausytis, ką pataria kiti žaidimo veikėjai, nes miške, kuriame pasiklydo herojus, vyksta įvairūs nepaaiškinami dalykai. Taigi būkite drąsūs ir ryžtingi, skitlies Loginiai žaidimai lankytojai. Sėkmės sukant galvas ir bandant ištrūkti iš paslaptingo miško, o mes visada lauksime jūsų kategorijoje Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Warface valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele. KAIRIUOJU pelės klavišu rinksite daiktus, nustatysite judėjimo kryptį ir t.t..

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Warface, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3311   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-17 atleiskit bet mano sandrute neberasines atsiprasau
by sandrutes mamyte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai