Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Trafficator

Veiksmo žaidimai - Trafficator

  

 


Veiksmo žaidimai - Trafficator


 

Veiksmo žaidimai - Trafficator aprašymas:

Žaidimo tikslas stabdyti ir vėl leisti važiuoti ekrane matomiems automobiliukams. Jie juda įviariomis kryptimis miesto gatvėmis ir sankryžomis. Deja, bet lyg tyčia neveikia nei vienas šviesoforas, todėl šią užduotį turi atlikti pats žaidėjas. Veiksmo žaidimai suteiks puikią progą lankytojams patikrinti savo reakciją ir strateginį mąstymą, nes tai pagrindiniai dalykai, kuriais paremtas šis žaidimas. Būkite budrūs, eismas miesto gatvėse labai sudėtingas dalykas!

Veiksmo žaidimai - Trafficator valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas, spaudžiant pelės KAIRĮ klavišą ant automobilio tam, kad jis sustotų, o spustelėjus antrą kartą- jis vėl pradės važiuoti.

Jeigu žaidime Trafficator, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2192   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-05 normaliai kai išvis neturi ką veikt
by koma

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai