Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Strip Darts

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .

 

 


Žaidimai suaugusiems - Strip Darts (liet. Striptizo Dartai) 

 

Žaidimai suaugusiems - Strip Darts (liet. Striptizo Dartai) aprašymas:

Dartai! Juk visi mėgstate pažaisti šį nusotabų žaidimą. Vaikystėje mėtydavote strėlytes į mažus taikinukus ar draugus, vėliau tėvai nupirko didesnius taikinius, su rimtesnėm strėlytėm, o dabar metas pažaisti patį linksmiausią dartų žaidimą. Azartiniai žaidimai plius merginos, lygu- Žaidimai suaugusiems, o tiksliau tai Strip Darts. Po kiekvieno taiklaus metimo, susilauksite ne draugų plojimų, o pamatysite, kaip mergina nusimetinėja drabužėlius. Kas gali būti geriau, kai suderinamas striptizas ir žaidimai ?...
Gražuolė jums sakys skaičių, o jūsų darbas- tiesiog į jį pataikyti. Bet neapsidžiaukite per daug. Kuo panelė nuogesnė, tuo sunkiau pataikyti, nes jūsų taikinukas laksto po lentą, vis didesniu greičiu. Turėkite omeny, kad prašovę tam tikrą skaičių kartų, išvysite, kaip panelė vėl apsivelka drabužėlius. O nepataikyti jums galima tik 20 kartų. Merginos juk nemėgsta nevykėlių, tad stenkites parodyti aukščiausią lygi ir visus savo gabumus. Be to, už nepataikymus susilauksite kandžių panelės komentarų, o tai tikrai kenkia vyriškam orumui. Bet nenusiminkite, nes, jeigu jums pavyks nurengti panelę iki pat pat....  ji jums pasimaivys iš visų pusių, taigi pastangos tikrai nenueis veltui.
Žaidimo aplinka gana įdomi: apleistas prerijų namelis ant ratų, suskilinėjęs taikinys, besimėtančios skardinės ir linksma kantri muzika, kuri puikiai siejasi su kantri stiliaus mergyte. Nepamirškite, kad tokiomis pramogomis galite pasimėgauti tik nemokami-zaidimai.lt , skiltyje Žaidimai suaugusiems , nes realybėje merginos tikrai nenusirenginėja žaidžiant dartus. Na nebent....  
Linkime sėkmės mėtant strėlytes ir nurenginėjant pupytes. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems . 

 

Žaidimai suaugusiems - Strip Darts (liet. Striptizo Dartai) valdymas ir pagalba: 

Valdyti šį kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidimą nebus lengva. Žaidimo esmė yra pagrįsta jūsų reakcija ir staigumu, todėl susikaupimas čia būtinas. Jums reikia paspaudus laikyti KAIRĮ pelės klavišą ir laukti, kol taikinukas pasirodys ant reikiamo skaičiaus, ir staiga atleisti. Po to vėl paspausti ant strėlytės ir laikyti tol, kol taikinukas atsiras ant reikiamo skaičiuko.
Patarimas: paleiskite strėlytę šiek tiek anksčiau, negu ji pasirodys ant reikiamo skaičiaus. 

 

Jeigu, mėtydami strėlytes kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime  Strip Dars, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar nurengėte panelę, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS , administracija

  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 97113   |   Balsų: 136   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai