Pradžia » » Stalo žaidimai - Obama Chess

Stalo žaidimai - Obama Chess

 

 

Stalo žaidimai - Obama Chess

Stalo žaidimai - Obama Chess aprašymas:

Politinės kovos vyksta ne vien politiniuose debatuose ar politikų susitikimuose. Išradingieji flash žaidimų kūrėjai sugebėjo jas perkelti ir į flash žaidimų pasaulį. Nemokami-zaidimai.lt jau pristatė savo lankytojams kelis panašius žaidimus (politinės kovos ir pan.), o šį kartą pristatome politinius šachmatus. "Kodėl politinius?"- paklausite jūs? O gi todėl, kad visos šachmatų figūros atitinka politinius veikėjus. Jūs būsite- Barakas Obama ir jo komanda, o priešinkai- visas kongresas.
Žaidime galitėsite rinktis iš trijų sudėtingumo lygių, taip pat pasirinkus bet kurią figūrą, kompiuteris parodo visus galimus figūros ėjimus ir langelius, kuriuose ji galės stovėti po ėjimo. Taigi, net jeigu nesate šachmatų specialistas, galėsite šauniai praleisti laiką, pasirinę kategoriją Stalo žaidimai. Visgi ne veltui šachmattus sukūrė priesš tūkstančius metų ir jie populiarūs iki šių dienų. Visiems kategorijos Stalo žaidimai lankytojams linkime puikiai praleisti laiką, žaidžiant šachmatais, ir nepamiršti, kad flash žaidimai visada laukia jūsų.

 

Stalo žaidimai - Obama Chess valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas PELE- DEŠINIUOJU kalvišu pasirenkate figūrą, o kompiuteris pažymi visus galimus figūros ėjimus.

 

Jeigu, žaisdami serijos Stalo žaidimai, žaidimą Obama Chess, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Stalo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Stalo žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Stalo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Stalo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje STALO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Stalo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Stalo žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Stalo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 14231   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-02-03 nemaciau
by darius
2011-12-22 game game game gasdame
by *myliu nemokami-zaidimai.lt * nesveikas game
2011-12-22 *keikiuosi nes labai myliu nemokami-zaidimai.lt * game game game
by kurvonas
2011-10-30 as auginu dukra maza2mene
by evelina
2011-06-07 visai nekrauna
by dainius
2011-01-08 fainas zaidas zaiskit jus visi
by slapta
2010-02-11 kaskokia nesamone
by Aistike
2009-12-06 jo
by neringa
2009-10-24 Kazkokia nesamone galiu paakyti
by NEziniuke
2009-07-11 geri zaidimai su saxmatais
by jegovi zaiidmai

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai