Pradžia » » Linksmi žaidimai - Pinguin Tank

Linksmi žaidimai - Pinguin Tank

 

 

Linksmi žaidimai - Pinguin Tank

Linksmi žaidimai - Pinguin Tank aprašymas:

Tikriausiai visi prisimenate legendinį žaidimą Worms. Pinguin Tank yra lyg mažasis jo brolis, kurį pristato kategorija Linksmi žaidimai. Šiame žaidime kovos ne kirmėliukai, o pingvinai, kurie iš legendinio Worms perėmė ne tik žaidimo principą, bet ir garsus, kirmėliukų balsus ir emocijas, kurios nuteiks labai smagiai. Linksmi žaidimai retai kada siūlo žaidėjams žaisti dviejų žaidėjų rėžimu, tačiau Pinguin tank yra būtent toks žaidimukas. Galėsite su draugu sėdėti prie vieno kompiuterio ir mėtyti snigo gniūžtes i vienas kito pingvinus. Visgi didžioji dalis žaidėju tikriausiai rinkskis čempionato rėžimą, kuris pasiūlys vis naujus ir sudėtingesnius žemėlapius. Šis žaidimas nepasižymi didele ginklų gausa, kaip garsieji Worms, tačiau žaidžiant jų netrūksta.  Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Pinguin Tank valdymas ir pagalba: 

Atakos kampą ir šūvio galingumą turėsite reguliuoti pelės pagalba.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Pinguin Tank, atradote slaptų gidrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Linksmi žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10829   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-28 man labai batiko
by edita
2010-02-10 ydomus, lengvas
by as
2009-12-28 geras
by akvile

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai