Pradžia » » Parking žaidimai - Parking Perfection 3

Parking žaidimai - Parking Perfection 3 

 

Parking žaidimai - Parking Perfection 3

Parking žaidimai - Parking Perfection 3 aprašymas:

Skiltis Parking zaidimai, paspildė jau paskutiniu Parking Perfection serijos žaidimu. Tai jau IIIoji dalis, kuri niekuo nenusileidžia savo pirmtakėms. Kūrėjai šį kartą ypač passitengė. Dabar žaidime atsirado egzaminuotojas, kuris stebės jūsų vairavimą. Taigi galime spręsti, kad tai yra vairavimo egzaminas. Taip pat sumažėjo laikas, skirtas priparkuoti automobilį. Patogus ir įdomus dalykas yra tas, kad pastačius mašiną, toje pačioje aištelėje atsiranda nauja parkingo užduotis ir nereikia laukti naujo lygio.
Kaip jau visi žinote, Parking zaidimai yra labai naudingi besimokantiems vairuoti arba norintiems pagilinti savo praktines zinias ir įgūdžius.  Na o, Parking Perfection, iš serijos parking žaidimai, jums siūlo išbandyti save tikromis egzamino sąlygomis, su egzaminuotoju, jo komentarais ir visomis užduotimis.
Šį puikų flash žaidimą jums pristato kategoriją Parking žaidimai. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Parking žaidimai.

 

Parking žaidimai - Parking Perfection 3 ir pagalba: 

Valdymas vyksta rodyklių pagalba.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą Parking Perfection 3, atradote kokių nors gudrybių, sudaužėte daugybę mašinų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

Balsavimas

Žiūrėta: 24313   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2014-12-06 Kaip nusigaut iki b????
by Aureja
2012-11-17 O galit kas pasakyti, ka treciam lygi daryti.
by LK
2011-04-02 zodziu ne man game
by ieva
2009-11-29 lux
by as
2009-11-20 tai jo..kaire puse egzamina laikyt ne kas..:-D niekaip neikertu kaip is A i B nusigaut..vis tas egzaminuotojas apsikakoja :-S
by kuku
2009-05-11 liuks zaidimukas
by gastushke
2009-04-29 man tai iki b neiseina tvaryt
by linas
2009-03-12 ai toks pusiau
by pana
2009-03-08 geras game
by mjghbjmnh

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai