Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Negotiator

Nuotykių žaidimai - Negotiator

 

 

Nuotykių žaidimai - Negotiator

Nuotykių žaidimai - Negotiator aprašymas:

Derybos- tai tikras menas, o tuo galėsite įsitikinti žaisdami žaidimą Negotiator iš kategorijos Nuotykių žaidimai. Žaidime jūs būsite būtent derybininkas, kurio tikslas- atkelbėti žmogų, kuris ruošiasi nusižudyti, išgalbėt moterį iš pagrobėjo rankų ir pan. Jums teks labai atydžiai rinkti žodžius, įsiklausyti į savižudžio ar teroristo balso tembrą, skaityti kiekvieną užuominą ir jausti, kuria linkme juda situacija. Nepamirškite, kad svarbiausia- įsiklausyti į tai, ką kalbą jūsų taikinys, nes blogai pakrypus situacijai- pasėkmės būna tragiškos.
Žaidimas sukurtas labai išradingai- klausimai ir atsakymai logiški,  jungiasi tarpusavyje ir veda viena linkme. Perėjus lygį, žaidimas pateikia naujos situacijos trumpą istoriją, kad galėtumėte orientuotis ir elgtis taip kaip įmanoma geriausiai. 
Apie derybininkų amatą yra pastatya begalė filmų, o Nuotykių žaidimai suteikia galimybe išbandyti šį darbą tiesiog savo namuose, sėdint prie kompiuterio. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - Negotiator ir pagalba: 

Žaidimas valdomas RODYKLĖMIS. Kiekviena jų reikš tam tikrą atsakymą derybų metų. Svarbu paspausti būtent tą, kurios atsakymą pasirinkote, nes vienas klaidingas žingsnis pakeis situaciją.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Negotiator, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7869   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-08-18 vienas is geriausiu zaidu
by lol
2011-04-22 labai geras zaidas
by has
2011-04-22 labai garas
by giedrius
2011-01-27 deiuvsbhfbshfgbsghbisdfbvisfshbdifbosi
by sfgbiodjfobidinbdfbgifun;lkjnb
2010-05-12 normalus
by eminemas
2009-11-08 galetu but geresnis
by giuston
2009-07-24 *nemokami zaidimai -geriausi*iamba geras zaidimas :)
by Emukas
2009-07-20 cool games tokio da nezaidus gerulio
by maze
2009-07-16 rfffffffffffjgbvb
by iojn*myliu nemokami-zaidimai.lt *
2009-07-11 zaidimai yra jega
by zaidimai

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai