Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Lietuviškas Packman

Lietuviški žaidimai - Lietuviškas Packman


 

Lietuviški žaidimai - Lietuviškas Packman


Lietuviški žaidimai - Lietuviškas Packman aprašymas:

Tai lietuviška Packman'o versija. Viskas taip pat kaip originale, tačiau meniu ir nuorodos parašytos mūsų gimtąja kalba. Na o tiems kas nežino, kokia šio žaidimo esmė ir neatsimena tų senų gerų laikų... Žaidime valdysite geltoną vaiduką, kuris turi surinkti visus labirinte matomus baltus taškelius ir išvengti susidūrimo su vaiduokliais. Sėkmės!

Lietuviški žaidimai - Lietuviškas Packman valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis. 

Jeigu, žaisdami kategorijos Lietuviški žaidimai , žaidimą Lietuviškas Packman, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patyrimais su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lietuviški žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Lietuviški žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4644   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-16 fak nesamone
by andrius
2011-05-01 sud,
by ala

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai