Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Hold Your Drink

 

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - Hold Your Drink

 

Žaidimai suaugusiems - Hold Your Drink aprašymas:

Tikriausiai šis žaidimas galėtų papildyti kategoriją Liniksmi žaidimai, o ne Žaidimai suaugusiems, tačiau jis tikrai per daug nešvankus, kad tiktų skilčiai linksmi žaidimai. Ar atsimenate žaidima Homerun? Esmė tikrai panaši: esate girtas vyrukas, kuriam jau lyg ir laikas namo, tačiau jis vis galvoja, kodėl nepakelti dar vieno bokalo. O juk bare tokia smagi kompanija, o dar ta muzika fone.... Mmmmm..... Jo laimei bare netrūksta alaus ir jis stveria bokalą. Deja pakelti jį ir išlaikyti nėra taip lengva, kai esi girtas "kaip tapkė". Jūs svyruosite į kairę ir į dešinę ir gaudysite bokalą, kol nebeišlaikęs veikėjas smigs prie baro. 
Savaime suprantama, už išsilaikyta laiką už baro, skaičiuojami taškai. Taigi NEPAMIRŠKITE pasigirti rezultatais.
Čia tikriausiai turėtume būti visuomeniški ir pasakyti, kad alkoholis deja nėra žaidimai, todėl  būkite protingi ir, jeigu neturite 18 metų, gerkite alų tik virtualiai, leisdami laiką nemokami-zaidimai.lt portale. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems.

Žaidimai suaugusiems - Hold Your Drink valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele - judėjimo kryptys.

Jeigu, žaisdami kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidimą Hold Your Drink, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar patyrėte kitų nuotykių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7973   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai