Pradžia » » Linksmi žaidimai - Gold Miner

Linksmi žaidimai - Gold Miner

 

 

Linksmi žaidimai - Gold Miner

Linksmi žaidimai - Gold Miner aprašymas:

Linksmi žaidimai vius lankytojus pakvies išbandyti savo jėgas kasant auksą bei deimantus. Žaidime valdysite mechanines žnyples su kuriomis rinksite lange matomus aukso bei deimantų gabaliukus. Rinkti auksą jums trukdys šalia besimėtantys akmenys, kurie yra beveik beverčiai tačiau labai sunkūs ir keliant juos į paviršių, auksakasys pavargsta ir praranda laiką. Kartais žemės gelmėse rasite maišelius su dolerio ženkliuku- tai vertingos dovanos atkakliems auksakasiams. Kartais ištraukus tokį maišelį rasite didelę sumą pinigų, o kartais- tam tikrų bonusų savo žaidėjui. Bonusai gali būti dinamitas, papildomos jėgos ar kitokie palengvinimai. Visgi tokie maišeliai dažniausiai būna užtverti akmenimis. Perėjus kiekvieną lygi, galėsite apsipirkti auksakasių parduotuvėje, kurioje galėsite įsigyti bonusų tokių kaip papildomos jėgos, pinigų dvigubinimas ir pan. Linksmi žaidimai kviečia visus lankytojus išbandyti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką.

Linksmi žaidimai - Gold Miner valdymas ir pagalba: 

Šis kategorijos Linksmi žaidimai flash'as valdomas klavietūros rodyklėmis: rodyklė ŽEMYN- paleidžia žnyples, rodyklė AUKŠTYN- meta dinamitą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Gold Miner patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2310   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai