Pradžia » » Linksmi žaidimai - Fly Catcher

Linksmi žaidimai - Fly Catcher

 

 

Linksmi žaidimai - Fly Catcher

Linksmi žaidimai - Fly Catcher aprašymas:

Musės- tai bene patys šlykščiausi skraidantys padarai. Visi esame ranka vaikę ar mosikavę laikraščiu, kad nuvyti šias įkyruoles. Tokia pati situacija ištiko ir Pedrą, kuris negali atsikratyti musių ir ramiai pažiūrėti televizoriaus. Jūsų užduotis šiame žaidime iš kategorijos Linksmi žaidimai- padėti Pedrui nuvyti muses. Jums teks pastebėti, kurioje pusėje skraido musė ir spausti rodyklę, atitinkančią musės vietą. Visą kitą darbą atliks Pedras. Žaidėjams teks būti labai mikliems, nes nespėjus užmušti musės, praleisti vabzdžiai skaičiuosis ir mažins jūsų rezultatą. Daugiausiai galite praleisti 5 muses, taigi nesnauskite. Na o mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Fly Catcher valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis- reikia spausti tą rodyklę, kurios kryptyje skraido musė. Visą kitą atliks pats Pedras.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Fly Catcher patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2675   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-05-07 gerai pavaro su liezuviu
by Ne tavo reikalas
2010-09-22 62
by as
2009-11-26 Gerulis
by by laur@

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai