Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Favela Heroes

Šaudyklės žaidimai - Favela Heroes

 

 

Šaudyklės žaidimai - Favela Heroes

 

Šaudyklės žaidimai - Favela Heroes aprašymas:

Šaudyklės žaidimai pristato flash'iuką, kurį žaisdami turėsite gerokai pasukti smegenis, nes strategija, greitis ir reakcija- šio žaidimo raktai į sėkmę. Žaidime jūs būsite mafijos vadas, kuris duos nurodymus savo pavaldiniams, kur tykoti atvažiuojančių priešų.
Žaidimo lange matysite miesto rajono vaizdą iš viršaus ir namų stogus ant kurių turėsite išdėlioti šaulius. Pradžioje turėsite tik du, pistoletais ginkluotus, žmones, kuriuos išdėlioste savo nuožiūra. Paspaude mygtuka "start" išvysite atvažiuojančias 2 mašinas, kurias apšaudys jūsų išdėlioti šauliai. Jeigu teisingai pasirinksite, kur juos išstatyti, tai jie puikiai susidoros su užduotimi ir kitame lygyje galėsite pastatyti dar vieną šaulį.
Už kiekvieną nušautą mašiną gausite pinigų ir taip galėsite papildyti savo gretas šauliais su psitoletais, automatais, raketsvaidžiais ir pan. Jeigu automobiliai atsilaikys prieš jūsų išpuolį- negausite pinigų ir skaičiuosis praleistų mašinų skaičius (jų gali būti maximum 10). Taigi labai svarbu teisingai išdėlioti žmogeliukus, kad pro juos neprasmuktų priešų kolona. 
Kategorija šaudyklės žaidimai jau seniai turėjo pasipildyti šiuo žaidimu. Linkime taikliai šaudyti ir  tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Favela Heroes valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele, renkantis šaulius ir dėlioajnt juos ant stogų. SVARBU- šaulius galite pirkti dar nebaigus važiuoti kolonai. 
 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Favela Heroes, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4836   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-11-26 geras
by kornis

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai