Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Crazy Penguin Catapult

Šaudyklės žaidimai - Crazy Penguin Catapult

 

 

Šaudyklės žaidimai - Crazy Penguin Catapult

 

Šaudyklės žaidimai - Crazy Penguin Catapult aprašymas:

Pingvinai ir baltosios meškos- tai poliarinio rato gyventojai, kuriuos nesutarimai lydi tūkstančius metų. Taip yra todėl, kad meškoms pingvinai atrodo labai skanus patiekalas ir jos medžiuoja juos kiaurus metus. Visgi šiame žaidime pingvinai bus nepėsti- išvysite katapultą, kuri skraidins pingvinus kamikadzes į priešo teritoriją ir naikins viską pakeliui. 
Žaidime valdysite katapultą, kuria šaudysite poliarines meškas. Jūsų laukia nemažai bonusų, pavyzdžiui, padegami pingvinai, šoklūs pingvinai ir pan. Taigi pagrindinis tikslas yra naudojant kuo mažiau pingvinų, sunaikinti kuo daugiau meškų. Skėmės žaidime ir lauksime grįžtant į skiltį Šaudyklės žaidimai.

Šaudyklės žaidimai - Crazy Penguin Catapult valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas tik SPACE klavišu- juo paleisite katapultą ir nukreipsite pingvinus.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Crazy Penguin Catapult, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4364   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-30 :DDDDDDDDDDDD
by lukas
2010-09-30 nesamoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
by gaga

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai