Pradžia

Žaidimai suaugusiems - Boobs Butt Or Shoulder 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .

 

 


Žaidimai suaugusiems - Boobs Butt Or Shoulder 

 

Žaidimai suaugusiems - Boobs Butt Or Shoulder aprašymas:

Tikriausiai atsimenate panašų žaidimą, kurį jums jau siūlė Žaidmai suaugusiems. Tą kartą jis susilaukė didelio pasisekimo. Šį kartą užduotis dar labiau pasunkinta! Iš pateiktų kūno dalių fragmentų reikia atskirti: tai krūtinė, užpakalis ar pečiai. Manote, kad turite patirties šiuose dalykuose? Deje, ji tampa nieko verta, nes šis žaidimas iš kategorijos Žaidimai suaugusiems nuginkluos ne vieną profesionalą ir moterų ekspertą. Nuotraukos fotografuotos iš tokių kampų, kad atskirti gali tik labai patyrusi akis. Kiekvienam paveikslėliuj turėsite ribotą laiką, todėl gaišti nevalia.
Ne vieno dėmesį pritrauks šio žaidimo modeliai- garsiauio pasaulyje žurnalo suaugusiems, PLAYBOY, merginos. Pereidami į kitą lygį, gausite vieną ekstrą klausimą, nesusijusį su skiltimi Žaidimai suaugusiems . Jums riekės atspeti kokia kino žvaigždė ar žymus žmogus, grupė yra pavaizduoti paveikslėlyje. Šis spėjimas sumuojasi prie bendro jūsų rezultato. Žaidimo pabaigoje, priklausomai nuo rezultato, pamatysite paveikslėlį, kuris bus jūsų žinių įvertinimas. Linkime visiems sėkmės! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems .

 

Žaidimai suaugusiems - Boobs Butt Or Shoulder  valdymas ir pagalba: 

Valdymas, kaip ir daugumos linksmų žaidimų suaugusiems, vyksta paprastai, nes juos žaidžiant reikia atsipalaiduoti, o ne galvoti apie valdymą. Naudositės pele ir rinskitės vieną iš trijų variantų: BOOBS, BUTT, SHOULDER. Taigi paprasta, kaip 2x2.

 

Jeigu, spėliodami krūtinė, užpakalis ar pečiai pavaizduoti kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime Boobs Butt Or Shoulder, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar žaidimo gale gavote sexy nuotrauką, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS , administracija

  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 264886   |   Balsų: 343   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai