Pradžia » » Žaidimai suaugusiems - Wet shirts contest

Žaidimai suaugusiems - Wet shirts contest 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems. Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS, patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.

 

Žaidimai suaugusiems - Wet shirts contest (liet. šlapių marškinėlių konkursas) 

 

Žaidimai suaugusiems - Wet shirts contest aprašymas:

Marškinėliai, vanduo, įkaitusi atmosfera ir žinoma pusnuogės merginos- taip taip, tai šlapių marškinėlių konkursas. Šios šėlionės yra plačiai paplitusios po visą pasaulį, susirenka minios žmonių pažiūrėti, kaip merginos šlampa savo marškinėlius ir atlieka pasirodymus. Būtent dėl to, nemokami-zaidimai.lt jums dovanoja nuosavą šlapių marškinėlių konkursą tiesiog jūsų kompiuteryje.
Gausite vandens žarną, su kuria tiesiog laistysite monitoriuje pasirodančias merginas. Aišku, keičiantis lygiams, taps sudėtingiau pataikyti į seksualiasas konkursantes. 
Kategorija Žaidimai suaugusiems niekada nenuvilia savo lankytoju, todėl tikimės, kad ir šį kartą maloniai praleisite laiką.

 

Žaidimai suaugusiems - Wet shirts contest valdymas ir pagalba: 

Dauguma kategorijos Žaidimai suaugusiems egzempliorių pasižymi sudėtingu valdymų, tačiau šis zaidimas kitoks. Jums teks valdyti tik vandens šlangą ir tai darysite su pele, o norėdami paleisti vandenį, spausite kairyjį pelės mygtuką.

 

Jeigu, laistydami paneles žaidime Wet shirts contest, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems, egzempliorių. Todėl netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS.

 

Visada Jūsų, kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS, administracija

 

Balsavimas

Žiūrėta: 124299   |   Balsų: 74   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai