Pradžia » » Žaidimai suaugusiems - 5min To Kill Yourself

Žaidimai suaugusiems - 5min To Kill Yourself 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - 5min To Kill Yourself

 

Žaidimai suaugusiems - 5min To Kill Yourself aprašymas:

Vestuvės stebuklingas metas kiekvienam jaunavedžiui, tai viena reikšmingiausių švenčių kiekvieno žmogaus gyvenime ir niekas nenorėtu, kad jos būtų sugadintos. Visgi žaidimo 5min To Kill Yourself tikslas yra sugadinti kažkieno vestuves, o tai darysite būtent Jūs ir rinksitės patį drastiškiausią būdą- savižudybę. Iš pirmo žvilgsnio bažnyčia šventa ir nepavojinga vietą, tačiau pažvelgus atydžiau, čia yra daugybė įvairių pavojingų daiktų, papuošimų ar įrankių. Iš šios gausybės įnagių turėsite išsirinktis pačius tinkamiausius tam, kad per 5min spėtumėte nusižudyti. Kaikurie daiktai bus ypč veiksmingi sujungti su kitais, pavyzdžiui žvakė ir kvepalų flakonas. Atskirai jie nekelia didelės grėsmės, bet kartu tampa mirtinu ginklu. Šiame kategorijos Žaidimai Suaugusiems žaidime valdysite vyruką, kuris ir vaikščios po bažnyčią ieškodamas įrankių savo piktiems kėslams. Svarbiausia nebandykite to namuose, nes tam ir yra Žaidimai suaugusiems, kad jūs išliktumėte sveiki ir gyvi.

Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymas priemga rpg stiliaus žaidimus- pelės pagalba nurodote, kur judėti veikėjui. Dešiniuoju palės klavišu panaudosite rastus įrankius.

Jeigu, mėtydami strėlytes kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime 5min To Kill Yourself, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar patyrėte kitų nuotykių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 15332   |   Balsų: 31   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai