Pradžia » » Žaidimai suaugusiems - Homer The Flanders Killer

Žaidimai suaugusiems - Homer The Flanders Killer 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .

 

 


Žaidimai suaugusiems - Homer The Flanders Killer

 

Žaidimai suaugusiems - Homer The Flanders Killer aprašymas:

Manau, kad visi žiūrite filmuką Simpsonai. Jis gyvuoja nuo neatmenamų laikų ir yra užkariavęs ne vieno milijono žiūrovų širdis. O ar žinote, kad egzistuoja ir simpsonų filmuko flash žaidimai ? Vieną iš tokių, jums ir dovanoja kategorija Žaidimai suaugusiems. Tikriausiai paklausite, kodėl kategorija Žaidimai suagusuiems, o ne pvz, Linksmi žaidimai arba Veiksmo žaidimai. O gi todėl, kad šiame flash žaidime ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Jūs būsite Homeris, o tiksliau tik jo ranka. Žaidimo priešistorė neaiški, bet galima suprasti, kad Simspnų šeimos galvą visi išvedė iš kantrybės, o ypač Flandersas. Homeris, nesusivaldęs ėmė žudyti visus, pasitaikančius jo kelyje. Būtent jo ranka, kurią jūs valdysite, ir spaudys šautuvo gaiduką. Taip, tokie žiaurūs žaidimai pasitaiko retai. Šaudysite į Flandersą, į jo kvailus vaikus, į Flanderso žmoną, į Moe ir kitus kaimynus. Negailėsite net paprasto paukštelio, kuris ramiai skraidys padebesiais. 
Kaip ir kiekviename kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime, jūsų darbas nebus bergždžias, nes gausite brangių taškų. Taip pat bus lygis, kuriame teks perkelti Duff alaus skardines į dėžę ir už perkeltų skardinių skaičių, taip pat gausite taškų. Tačiau svarbiausias žaidimo akcentas laukia pabaigoje- žaidimo bosas- Flandersa. Jis bus apsirengęs velnio kostiumą ir naudodamas harpūną, kausis su jumis. Jį nudėti bus tikrai sunku. Taigi linkime sėkmės, pyškinant Simpsonų veikėjus ir nepamirškite, kad tai tik žaidimai . Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Žaidimai suaugusiems.

 

Žaidimai suaugusiems - Homer The Flanders Killer valdymas ir pagalba: 

Jums teks valdyti Homerio ranką su pistoletu, o tai darysite pele ir jos klavišais. Norėdami šauti, spausite KAIRYJĮ pelės klavišą.
Nemokami-zaidimai.lt pataria: palaukite, kol taikinys pasirodys toje pačioje vietoje antrą kartą, nes jį vaikytis bus tikrai sunku.

 

Jeigu, šaudydami Homerio priešus kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime Homer The Flanders Killer, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems mėgautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, Nemokami-zaidimai.lt ir kategorijos ZAIDIMAI SUAUGUSIEMS , administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 103225   |   Balsų: 98   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai