Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Zombie Baseball

Veiksmo žaidimai - Zombie Baseball  

 

Veiksmo žaidimai - Zombie Baseball

 

Veiksmo žaidimai - Zombie Baseball aprašymas:

Tokio beisbolo tikrai nėra žaidęs nei vienas beisbolo žaidėjęs ir nesvarbu ar jis profesionalas, ar pradedantysis. Tai siaubo beisbolas!  Siaubo todėl, kad į jus nenumaldomai artjėja zombiai, o jūs turite tik beisbolo lazdą. Tačiau viskas nėra taip blogai, nes kažkokia simpatiška panelė iš namo antro aukšto jums mėtys kamuoliukus. Atmuštas kamuoliukas- jau šis tas ir gali nejuokais sužaloti ir taip negyvą zombį.
Žaidimo tikslas ištaškyti kuo daugiau negyvėlių.  Patartina taikytis jiems į galvas, nes tai ir greitesnis, ir smagesnis būdas pribaigti šiuos priešus.  Keista, kad toks sportas nėra įtrauktas į olipinių sporto šakų sarašą =).
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Veiksmo žaidimai.
 

Veiksmo žaidimai - Zombie Baseball valdymas ir pagalba:

 Atmušti kamuoliukus tiksliai jums padės taikiklis esantis po žaidėju. Žaidimo intro filmuke matysite, kada reikia atmušti, kad pataikyti tiesiai į galvą. Spausdami A klavišą, atmušite kamuoliuką.

 

Jeigu, kovodami prieš politikus žaidime Zombie Baseball, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos VEIKSMO ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 11416   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai