Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Randys Empire

Veiksmo žaidimai - Randys Empire  

 


Veiksmo žaidimai - Randys Empire


 

Veiksmo žaidimai - Randys Empire aprašymas:

Žaidime valdysite mafijos bosą, kuris turi išsisukti nuo jį persekiojančių priešų gaujos galvažudžių. Kol kas vienintelė išeitis - bėgti, tačiau ne viskas prarasta.... Randis lieka vienas, tačiau supranta, kad turi keršyti ir susigrąžinti miesto valdžią. Dabar tik jūs, kategorijos veiksmo žaidimai, lankytojai, galite jam padėti įvykdyti keršto planą ir grįžti į miestą su trenskmu. Valdysite Randį ir padėsite jam priimti teisingus sprendimus, tačiau atminkite- kiekvienas blogas sprendimas reikš pasiplaukiojimą upėje su žuvimis.

Veiksmo žaidimai - Randys Empire valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu žaidime Randys Empire, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7053   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai