Pradžia » » Sporto žaidimai - Yahoo Tennis

Sporto žaidimai - Yahoo Tennis 

 

Sporto žaidimai - Yahoo Tennis

Sporto žaidimai - Yahoo Tennis aprašymas:

Tai virtualus teniso simuliatorius, kurį pristato kompanija Yahoo. Žaidimas yra labai tikroviškas- galėsite valdyti smūgio stiprumą, lakstyti po visą aikštę, o taškų skaičiavimo sistema- tokia pat kaip tikrame tenise. Lietuvoje, savaime suprantama, pats populiariausias sportas yra krepšinis, tačiau nuo jo neatsilieka ir kiti sporto žaidimai, tokie kaip futbolas, tenisas ar plaukimas. Visgi tenisas yra ypač paplites tarp jaunimo, būtent todėl šis teniso žaidimas ir atsidūrė kategorijoje Sporto žaidimai. Beje, tenisininkai- tai daugiausiai uždirbantys sportininkai pasaulyje. To įrodymas yra Roger Federer- turtingiausias pasaulyje sportininkas. Na o jums, mieli nemokami-zaidimai.lt portalo lankytojai, nereikia net eiti iš namų, kad pasimėgautumėte šiuo puikiu žaidimu. Linkime puikiai praleisti laiką, žaidžiant žaidimus iš serijos Sporto žaidimai.

 

Sporto žaidimai - Yahoo Tennis valdymas ir pagalba: 

Tenisininkas yra valdomas PELE- ją vedžiodami, valdysite sportininką. Spausdami KAIRĮ pelės klavišą, pasirinksite smūgio stiprumą ir smūgiuosite.

 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Yahoo Tennis, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 11904   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai