Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Zomgies

Šaudyklės žaidimai - Zomgies 

 

Šaudyklės žaidimai - Zomgies

 

Šaudyklės žaidimai - Zomgies aprašymas:

Žaidimo istorija nežinoma, jūs teisiog bėgate gatve, pilna zombių, kurie vejasi spėkite ką... Aišku, kad jus! Tačiau situacija nėra beviltiška, jūs turite pistoletą, kuriuo šaudote į artėjančius zombius. Nepamirškite, kad šaudami į degalų cisternas susprogdinsite daugiau zmobių, jeigu šaudysite į galvas, sukelsite dvigubą "damage", taip pat nepamirškite pakeliui gulinčių "bonusų". Kaip ir visuose žaidimuose iš kategorijos šaudyklės žaidimai, čia reikės pasitelkti visą taiklumą ir žaibišką reakciją, nes keli šūviai pro šalį gali priartintį zombį tiek, kad šis pradės draskyti jus. Taigi linkime šaudyti taikliai ir tikimės, kad vis dažniau apsilankysite skiltyje Šaudyklės žaidimai.

 

Šaudyklės žaidimai - Zomgies valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele ir klavietūra. KAIRYS pelės klavišas- šaudyti, W,A,S,D- judėjimo krypčių mygtukai, R- pakeisti apkabą, SPACEBAR- pakeisti ginklą.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Zomgies, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5655   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai