Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Vigilante Cop

Šaudyklės žaidimai - Vigilante Cop 

 

Šaudyklės žaidimai - Vigilante Cop

 

Šaudyklės žaidimai - Vigilante Cop aprašymas:

Šaudyklės žaidimai pasipildė dar vienu zaidimu. Šį kartą valdysite policininką, kuris keršys už savo šeimą. Herojaus žmona ir dukra buvo nužudytos, o to jis atleisti neketina, todėl nepaklūsdamas įstatymams žudo visus savo kelyje.
Pats žaidimas yra daug paprastesnis negu gali pasirodyti. Greičiau primena SEGA arba teterių laikus ir jų šaudyklės žaidimus. Keliaujate ir šaudote priešus, kol prieinate "bosą", po kurio seką kitas lygis. Juk seniau zaidimai tik tokie ir buvo, todel labai smagu prisiminti tuos laikus.
Labai įdomų įspūdį sukuria tai, kad visas flash žaidimo fonas ir erdvė yra nespalvoti (juoda, balta) ir tik kaikurios detalės yra spalvinės.
Tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

Šaudyklės žaidimai - Vigilante Cop valdymas ir pagalba:

Viligante Cop valdymas vyksta kalvietūra. Rodyklėlės nurodo kryptį, o SPACE kalvišas- šaudo. Kaip matote Counter Force valdymas tikrai paparastas ir nevarginantis kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojų.
Patarimas: norėdami lengvai susitvarkyti su priešais- laikykite paspaudę SPACE kalvišą. Tai leis šaudyti be petraukos, liks tik valdyti judėjimą.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Vigilante Cop, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 15733   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai