Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - The Strangers

Šaudyklės žaidimai - The Strangers 

 

Šaudyklės žaidimai - The Strangers

 

Šaudyklės žaidimai - The Strangers aprašymas:

Žaidime jūs esate specialaus greito reagavimo būrio vadas. Vieną dieną esate skubiai iškviečiamas į vadovybės būstinę, kur sužinote, kad nedelsiant teks palikti namus ir keliauti į Artimuosius Rytus malšinti teroristų antpuolių ir išgelbėti 3 įkaitus. Jūsų grupėje bus dvi snaiperių komandos ir vienas padalinys greitojo reagavimo vyrukų.  Pastatas, kuriame yra laikomi įkaitai kruopščiai saugomas teroristų ir turi tik du įėjimus, iki kurių nusigauti bus labai sunku. Įkaitai yra du aukšto rango kareiviai ir viena graži žurnalistė. 
Taigi esate gerai pasiruošusi komanda, tačiau visi žaidimai baigiasi kai tik nusileidžiate misijos vietoje ir į jus pradeda lėkti priešo kulkos. Čia ir prasideda šaudyklės žaidimai. Jūs turite rinktis tarp trijų savo komandų ir stebėdamas GPS duomenis, jas paskirstyti po teritoriją taip, kad vyrukai galėtų likviduoti priešus. Kai žemėlapyje pamatote raudonus taškelius, siunčiate ten savo komandą ir pradedate ataką. Teks gerai strateguoti, taikyti taktikas ir žaibiškai reaguoti, kad misija nežlugtų. Bet čia ir yra kategorijos Šaudyklės žaidimai esmė. Taigi linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau apsilankysite skiltyje Šaudyklės žaidimai.

 

Šaudyklės žaidimai - The Strangers valdymas ir pagalba:

Žaidimas pagrinde valdomas pele- KAIRIUOJU pelės klavišu šaudysite, rinksitės vietą, kur dislokuoti pajėgas. SPACEBAR- įjungs žemėlapį, W- zoom, S- zoom out.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Sniper Year 2, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8430   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai