Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Tactical Assassin 2

Šaudyklės žaidimai - Tactical Assassin 2 

 

Šaudyklės žaidimai -Tactical Assassin 2

 

Šaudyklės žaidimai - Tactical Assassin 2 aprašymas:

Tai dar vienas šaudymo žaidimas, kurį nemokami-zaidimai.lt lankytojams pristato kategorija- Šaudyklės žaidimai. Tikriausiai tai jau nepirmas tokio tipo flash žaidimas, kurį žaidžiate internete. Visgi Tactical Assassin 2 išsisikira tuo, kad kiti žaidimai nesiūlo tokių plačių galimybių, kaip šis. Visų pirma turėsite praeiti treiningą, kurio metu bus nustatomas jūsų taiklumas. Žaidimo metu vykdysite misijas, gausite atlygį ir už jį pirskite amuniciją, ginklus, šovinius, kitas priemones, reikalingas misijoms vykdyti. Šaunu tai, kad žaidimas gana realistiškas: amunicija ne amžina, taikiklis ir visa šaudymo sistema padaryta labai tikroviškai. Visa tai suteikia žaidimui įdomumo ir verčia žaidėją neatsitraukti nuo kompiuterio. Tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Tactical Assassin 2 valdymas ir pagalba:

Kaip ir kiti šaudyklės žaidimai, taip ir šis yra valdomas pele. Šaudymas vyksta KAIRIUOJU pelės klavišu.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Tactical Assassin 2, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug misijų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos nemokami-zaidimai.lt , administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 17682   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai