Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble 

 

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble

 

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble aprašymas:

Bubble Trouble- tai žaidimas, kuris neprivers tavęs sėdėti valandų valandas, vykdant misijas ar atliekant užduotis. Šis žaidimukas iš skilties Šaudyklės žaidimai leis ramiai atsipalaiduoti ir praleisti porą minučių, pusvalandį, o gal ir ilgiau, šaudant skraidančius rutuliukus. Kiekviename lygyje matysite vieną ar daugiau įvairaus dydžio rutuliukų, į kuriuos turėsite pataikyti iš turimo lazerinio ginklo. Pataikius į rutuliuką, jis skyla į dar du, bet jau mažesnius ir greitesnius rutuliukus. Aišku, kad tai sukelia didesnių sunkumų, tačiau tai ir yra visa žaidimo gudrybė. Rutuliukai vis dvigubinasi, jų vis daugėja, kol jie tampa visai mažais ir tuomet belieka visus juos pašalinti iš ekrano. Deja, bet nei vienas rutuliukas negali paliesti veikėjo- mažo velniuko, kuris ir šaudo lazeriniu šautuvu. 
Dar vienas puikus šio žaidimo bruožas- galimybė žaisti dviese, todėl Bubble Trouble suteiks dar daugiau gerų emocijų, o ypač leidžiant laiką draugų kompanijoje.
Iš tiesų tokio stiliaus žaidimai labai primena senus laikus, kuomet visi turėdavo žaidimų kompiuteriukus "Tetris", kuriuose galėdavai rasti labai panašaus stiliaus žaidimų. Kaip sakoma: "klasika nesensta", nesensta ir mūsų skiltis Šaudyklės žaidimai, kurioje kasdien galite rasti naujų ir įdomių žaidimų.

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas rodyklėmis, kurios nurodo velniuko judėjimo kryptį, o klavišas SPACE leidžia šaudyti.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Bubble Trouble, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 14931   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2013-10-31 Labai smagus zaidimas
by Vytus
2013-09-26 Surprisingly, there is an article on CNN*http://www.nemokami-zaidimai.lt* about the<a ="://wmazth*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> pisotive</a> impacts of the oil boom. It talks about a rancher who struck oil in North Dakota and how he and his 70 closest relatives are set for life.It also talks about small towns which are exploding in size over night as oil firms move in. Hotels being overbooked, houses not being built fast enough, etc.I think the main selling point of drilling off-shore is not so much that it can fix our energy pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *ms forever or that it can significantly lower the price of gas, but its simply the fact that oil is $118/barrel and we need that money now above ground and not below. You can make an argument that countries like Saudi Arabia, with huge account surpluses, might want to keep oil underground. But we need this oil above ground to help close our account deficit and via taxes our fiscal deficit. Finally, it will help areas that need the help the most right now: Florida and California.
by Surprisingly, there is an article on CNN*http://www.nemokami-zaidimai.lt* about the<a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*wmazth*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> pisotive</a> impacts of the oil boom.
2013-09-24 The real estate price<a ="://kixqvnhkyww*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> ghaprs</a> would be clearer if the vertical axis was in log rather than arithmetical scale. That way, a dou*nemokami zaidimai -geriausi*ing would be the same measure all the way up.
by The real estate price<a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*kixqvnhkyww*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> ghaprs</a> would be clearer if the vertical axis was in log rather than arithmetical scale. Th
2013-09-23 a backing soda vocalno, this may be old but it looks great if you do it right. i would reccomend horri*myliu nemokami-zaidimai.lt * science' books. my mum used to buy them for me when she realised my gift for science, its not only a great way of learning but each book comes with a few experiments. or you can buy the kit with is even better. they are sold at whsmith. the chances of not finding one there are very slim.i just found a really cool website i put a link in the source box
by a backing soda vocalno, this may be old but it looks great if you do it right. i would reccomend horri*myliu nemokami-zaidimai.lt * science' books. my mum used to buy them for me when she realised my gift for science, its not only a great way of lea
2012-02-29 Sito zaidimo neina pareiti cia yra lygiu kazkur 18-19 o veliau kaip pereinat lygius meta kamuoliukus is oro tol kol mirsit.. mano highscore: 201246points :) kas geriau?
by Domce
2011-10-11 o sitas zaidimas pereinamas??
by Gretulis
2010-11-15 ziauriai geras zaidas!!!!!!bent jau manXD
by gabukas;-)))))))))))))))))))))

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai