WWW.NEMOKAMI-ZAIDIMAI.LT http://nemokami-zaidimai.lt/ WWW.NEMOKAMI-ZAIDIMAI.LT en-us Sat, 1 Apr 2017 19:24:57 GMT Sat, 1 Apr 2017 19:24:57 GMT www.nemokami-zaidimai.lt www.nemokami-zaidimai.lt Sporto žaidimai - Run Forest Run http://nemokami-zaidimai.lt/sporto-zaidimai/run-forest-run.html Sukurkite savo avatarą ir pasiruoškite lenktynėms.Apmokykite savo avatarą, kad jis būtu greitesnis. ištvermingesnis. Sat, 1 Apr 2017 19:24:57 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/sporto-zaidimai/run-forest-run.html Šaudyklės žaidimai - War 1944 http://nemokami-zaidimai.lt/saudykles-zaidimai/war-1944.html Jūs norėtumėte matyti savo akimis kas vyko Antrame pasauliniame kare? Žaidimas karas su vokiečiais - tai, ko jums reikia! Sat, 1 Apr 2017 19:16:29 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/saudykles-zaidimai/war-1944.html Šaudyklės žaidimai - Lonewolf http://nemokami-zaidimai.lt/saudykles-zaidimai/lonewolf.html Lonewolf - snaiperio žaidimas. Sutelkti dėmesį į savo misiją ir nepalikite įrodymų. Sat, 1 Apr 2017 18:51:44 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/saudykles-zaidimai/lonewolf.html Lenktyniniai žaidimai - Offroaders http://nemokami-zaidimai.lt/lenktyniniai-zaidimai/offroaders.html Lenktynės mažais dzipukais. Vaizdas iš viršaus. Tikslas aplenkti priešininkus. Sat, 1 Apr 2017 17:20:10 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/lenktyniniai-zaidimai/offroaders.html Loginiai žaidimai - Frontline Defense - First Assault http://nemokami-zaidimai.lt/loginiai-zaidimai/frontline-defense-first-assault.html Neleiskite priešam pasiekti savo buveinės. Sat, 1 Apr 2017 16:28:00 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/loginiai-zaidimai/frontline-defense-first-assault.html Nuotykių žaidimai - Adam And Eve http://nemokami-zaidimai.lt/nuotykiu-zaidimai/adam-and-eve.html Padėkite Adomui surasti rojų ir Ievai. Žaidimo pagrindinė idėja yra kelionė, kurios metu Adomas išgelbėja savo mylimąją Thu, 23 Feb 2017 11:41:15 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/nuotykiu-zaidimai/adam-and-eve.html Rpg žaidimai - Super Adventure Pals! http://nemokami-zaidimai.lt/rpg-zaidimai/super-adventure-pals.html Jūs keliaujate į žemes, kuriose gyvena mostrai, kad išlaisvinti jūsų augintinį. Thu, 12 Jan 2017 16:39:59 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/rpg-zaidimai/super-adventure-pals.html Mokomieji žaidimai - Monaco Luxury Boat Parking http://nemokami-zaidimai.lt/mokomieji-zaidimai/monaco-luxury-boat-parking.html Ar žinote, koks miestas Europoje yra brangiausių ir prabangiausių laivų vieta? Na, jūs turėtumėte žinoti, kad tai yra Monakas, kur yra uostas, kuriame yra prabangūs laivai ir jachtas. Jūsų užduotis šiame žaidime - laivo parkavimas į stovėjimo aikštelė. Tačiau būkite labai atsargūs ir išvengti kitų laivus ar kliūtis, kurios gali atsirasti. Sėkmės! Thu, 12 Jan 2017 16:12:22 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/mokomieji-zaidimai/monaco-luxury-boat-parking.html Stalo žaidimai - Pixie Match http://nemokami-zaidimai.lt/stalo-zaidimai/pixie-match.html Pasirinkite kortą vertikaliai, horizontaliai arba vertikaliai su tais pačiais numeriais. Jūs turite 10 minučių. Būkite atsargūs! Thu, 12 Jan 2017 15:44:00 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/stalo-zaidimai/pixie-match.html Stalo žaidimai - Holdem Poker http://nemokami-zaidimai.lt/stalo-zaidimai/holdem-poker.html Norėdamis prasiblaškyti ir patirti geru emocijų, galime pasiūlyti pokerio turnyrą su keliais priešininkais. Dabar jūs vėl turite galimybę išbandyti savo įgūdžius žaidimo kortas. Thu, 12 Jan 2017 15:22:21 GMT http://nemokami-zaidimai.lt/stalo-zaidimai/holdem-poker.html