Pradžia » » Parking žaidimai - Carbon Auto Theft

Parking žaidimai - Carbon Auto Theft 

 

Parking žaidimai - Carbon Auto Theft  

Parking žaidimai - Carbon Auto Theft aprašymas:

Žaidime Carbon Auto Theft iš skilties Parking žaidimai turėsite vogti prabangius automobilius, stovinčius neapšviestoje ir atrodytų apleistoje aikštelėje. Tačiau viskas ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Aplinkui sukiojasi gausios policijos pajėgos ir kiekvienas neatsakingas judesys gali prišaukti patrulių automobilį, kuris jus nuveš tiesiai į kalėjimą. 
Žaidimo lange matysite vagį, kuris prisiartina prie automobilio ir niekeno nepastebėtas įsėda į jį. Norint užvesti būsimą grobį, reikia suvesti monitoriuje atsiradusį kodą. Šiai užduočiai turite vos 10 sekundžių, o jeigu nespėjate- policininkas uždeda jums antrankius. Kai sėkmingai užvedade transporto priemonę, turite ją saugiai ir neįbrėžus nuvairuoti į zoną, ant kurios užrašyta EXIT- tai jūsų pabėgimo šansas. Parking žaidimai nebūtų tokie sunkūs, jeigu nepriverstų žaidėjo pasistengti iš visų jėgų, o stengtiss tikrai teks, nes aikštelėje sukiosis kiti automobiliai, telkšo balos tepalo ir kiti trukdžiai, kurie lyg tyčia sunkins jūsų pabėgimą. Visgi galite būti tikri, kad perėję šį žaidimą, niekada nepadarysite avarijos aikštelėje. Taigi gerų vairavimo įgudžių jums linki kategorija Parking žaidimai.

Parking žaidimai - Carbon Auto Theft ir pagalba: 

Visas žaidimas valdomas kalvietūros rodyklėmis- jos nurodo automobilio judėjimo kryptį bei kodo kombinaciją.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą Carbon Auto Theft, atradote kokių nors gudrybių, sudaužėte daugybę mašinų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

Balsavimas

Žiūrėta: 12719   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai