Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis

 

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken aprašymas:

Pristatome Jums 3ąją žaidimo Steppenwolf Kraken dalį, kuri taip pat priskirta skilčiai Nuotykų žaidimai. Tačiau tai ne visiškai atitinkantis kategoriją Nuotykių žaidimai atstovas. Jame rasite ir motyvų kurie priklauso žaidimų grupei- Rpg žaidimai, ir begalę loginių galvosūkių bei rebusų. Šioje žaidimo dalyje istorija tęsiasi ir Jums toliau teks įveikinėti begalias galvosūkių, parodyti savo vikrumą, atliekant sudetingus manevrus, ir stengtis nepakliūti blogiukams į rankas . Kiekvienas kambarys, patalpa, erdvė ar miestas yra pilni iššūkių. Negalima atsipalaiduoti nei sekundei! Kaip ir daugelyje loginių žaidimų, taip ir šiame turesite be perstojo sukti galvą, tačiau neišsigąskite, nes tikrai pasimegausite puikiu nuotykų žaidimo siužetu ir istorija.

 

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken valdymas ir pagalba: 

Steppenwolf Kraken valdymas yra paremtas rodyklėlėmis, kurios reguliuoja judėjimo kryptį. Paspaudę SHIFT ir krypties rodyklėlę- bėgsite ta kryptimi. CTRL- šuolis, o CTRL+SHIFT suteiks ilgą šuolį. I- atvers inventorių. SPACE- taip vadinamas ACTION mygtukas. Jo pagalba galesite rinkti daiktus, atlikti įvairius veiksmus: ką nors pakelti, sujungti, paimti ar atlikti. Jo pagalba netgi lipsite laiptais.

 

Jeigu, klaidžiodami žaidime Steppenwolf Kraken, atradote kokių nors gudrybių, išsiaiškinote kaip įveikti kokią nors kliūtį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Nuotykų žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykų žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykų žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKŲ ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 17117   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai